dyplom

O Mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam Psychologię na Wydziale Filozoficznym UJ, a także całościowe szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ, pod kierunkiem prof. dr hab. n.med. Bogdana de Barbaro.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas licznych praktyk i staży, m.in. w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ, w Zakładzie Terapii Rodzin, na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie.
Pracowałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Krakowskiego Zespołu Zdrowia Psychicznego oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii CM UJ w Krakowie (kwalifikacje do Oddziału oraz prowadzenie sesji psychoterapii grupowej i indywidualnej).

W swoich działaniach zawodowych integruję wiedzę psychologiczną i psychoterapeutyczną z praktyką kliniczną, co pozwala mi analizować problemy wielopłaszczyznowo.

Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych jest praca terapeutyczna z rodzinami oraz praca indywidualna z osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu nerwic oraz różnego rodzaju trudności w codziennym funkcjonowaniu osobistym, społecznym i zawodowym.

W pracy terapeutycznej opieram się na podejściu psychodynamicznym i systemowym.

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W swojej pracy kieruję się zasadami kodeksu zawodowego psychologa.

Psycholog Psychoterapeuta

Rezerwacja

tel. 696 670 644
W godzinach pracy nie odbieram telefonu, dlatego oddzwaniam na nieodebrane połączenia.

email. maja.syczylo@gmail.com

Gabinet mieści się w ścisłym centrum Olsztyna.
[mapa dojazdu]

Wizytówka

Psycholog Olsztyn - Maja Syczyło
Dąbrowszczaków 39/702
10-542 Olsztyn
link